MUTLU ÇOCUK, MUTLU AİLE ve MUTLU TOPLUM Sizden Gelenler
 
HAKKIMIZDA

Hoş geldiniz;

Uzun ve zahmetli bir süreç olan özel eğitim çeşitli alanlarda güçlük çeken çocuğun toplumsallaşmasının tek yoludur. "Eğitim Özgürlüktür" sloganıyla sevgi ve umut ışığında çıktığımız bu yolda amacımız farklı gelişen çocuklarımızı yük olmaktan çıkarıp kendi kendine yetebilen bireyler haline getirmek, bağımsız yaşam becerilerini kazanmasını ve bu yolla toplumsallaşmasını sağlamak, onların sahip oldukları potansiyelleri en üst düzeye çıkarmak, yüreklerindeki sesi duyurmaktır.

Bir başka amacımızda ailelerimizin yaşam kalitesini artırmak ve problemlerini birlikte çözmektir.

Biz "MUTLU ÇOCUK, MUTLU AİLE ve MUTLU TOPLUM" yolunda kendimizden emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Bu zor ve zahmetli özgürlük yolunda çok yorulsak da başarı ile tamamladığımız her dönem sonunda velilerimizin ve çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeyi paylaşarak çoğalttığımız mutluluk bizim en büyük güç kaynağımızdır.

Özel eğitimin sevgi ve sabır işi olduğunun bilincinde olarak doğruluk ve dürüstlük ilkesinden hiçbir zaman odun vermeden uzman kadroya sahip ekibimizle ve velilerimizle birlikte en değerli varlığımız olan çocuklarımızın eğitimi ve tedavisi için özgür yaşam özel eğitim ve iyileştirme merkezinde buluşmak üzere. Sevgiyle...

İLETİŞİM

Adres: Yeniyurt Mahallesi, Denizli Caddesi 3961. Sokak No:1 Merkez/Tokat
Sabit hat: 356 228 28 01
Kurum iletişim hatları: 0541 344 20 80  -  0552 364 20 70
E-mail: egitim@ozguryasam.com.tr 
Instagram: https://www.instagram.com/ozguryasamozelegitim/
Facebook: https://www.facebook.com/tokatozguryasam/

 

Ziyaretçi Sayacı


Tüm Hakları saklıdır © 2017